KILKA SŁÓW O NAS

 

Od roku 1998 PAINTBALL to dla nas pasja zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez paintballowych, pozwoliło nam na wybudowanie w pełni profesjonalnego Pola Paintballowego Redball.

Nasz obiekt znajduje się ok 40 km od centrum Warszawy, w miejscowości Rysie gmina Dębe Wielkie.

Teren Redball zajmuje powierzchnię 8 ha i jest w pełni ogrodzony. Dla wygody i bezpieczeństwa został podzielony na dwie strefy.

Poligon paintballowy o powierzchni 4ha składa się w części z lasu oraz powierzchni zagospodarowanej przeszkodami takimi jak drewniane domki, wieżyczki, mosty, rowy, szałasy, stawy. Jest on zabezpieczony specjalną siatką, która ochrania kibiców od przypadkowych strzałów.

Część rekreacyjna - tutaj znajduje się drewniana wiata (w chłodne dni zabudowana plandeką i ogrzana "kozą"), która jest wyposażona w stoły i ławy dla ok 100 osób. Każdy klient może skorzystać z miejsca ogniskowego lub grilla. W tej strefie organizujemy także inne atrakcje sportowe, szkoleniowe lub pokazowe.

Nasi klienci korzystają głównie z naszych usług paintballowych, ale darząc nas zaufaniem, dali nam okazję organizować także pikniki rodzinne i firmowe, wieczory kawalerskie, z wieloma dodatkowymi atrakcjami, a także wesele w plenerze.

Współpracujemy z zaufaną i sprawdzoną firmą cateringową - Restauracja Dębianka.

ZAPRASZAMYJeśli chcesz od nas otrzymywać informację o zbliżających się grach skorzystaj z tego formularza